Öz Taşıma iş Sendikası Genel Başkanı Toruntay ve Yönetim Kurulu üyelerimizden Av.Mehmet Ali Kayabaşı, Üzeyir Yiğit ve Sendika Temsilcilerimizden Oğuzhan İpek ile Gökhan Çevik,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletme Daire Başkanı Mustafa Geyikçi, Raylı Sistemler Daire Başkanı Haldun Aydın, EGO Genel Müdür Yardımcıları Fatih Eryılmaz ve Bedrettin Ayçiçek’i Makamlarında ziyaret etti.

Genel Başkan Mustafa Toruntay ziyaretlerinde yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tebriklerini iletti ve sendikamız üyesi çalışanların yüzünün gülmesine önem verdiklerini vurgulayarak “Sendikamız üyesi ve tüm çalışanlarınızın yüzü güldükçe daha iyi hizmet verileceğinden hiç kuşkum yok. İyi hizmet verildikçe de vatandaşın yüzü gülecek” dedi.

Hoş ve neşeli sohbetler eşliğinde geçen ziyaretlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi Yönetici ve Bürokratları ’da Ankara halkının ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının yüzlerinin gülmesi için ortaklaşa yapılabilecek her çalışmaya desteklerinin olduğunu, Ankara ve Ankara Halkına hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını vurguladılar.