Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Sn. Mustafa Toruntay ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kayabaşı, Belka A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halil İbrahim Sarı ve Genel Müdürü Sn. Dursun Çiçekli’yi ziyaret etti.

Genel Başkan Toruntay, BELKA A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Sarı ve Genel Müdürü Dursun Çiçekli’ye görevlerinde başarılar dileyerek, “Personellerin çalışma koşulları, ürettikleri iş karşısında hak ettiklerini almaları en büyük motive aracıdır. Daha doğrusu bir haktır. Hak edilenin verilmesi ise doğrudan hizmet üretimini, iş kalitesini artıracaktır. Hassasiyetinizi biliyor ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Ayrıca görüşmede Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay TİS (Toplu İş Sözleşmesi)’nden kaynaklı ücretler ile ödenmeyen Ramazan ve Kurban Bayramı paralarının da önümüzdeki bayram öncesi ödenmesi konusunda taleplerinin de masaya yatırdı.

BELKA A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Sarı ve Genel Müdür Dursun Çiçekli ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve ellerinden gelen özveriyi göstereceklerini vurguladılar.