Genel Başkanımız Mustafa Toruntay, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Güvercinlik Şantiyesinde görevli üyelerimize, yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi (TİS) ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu ve üyelerimizin Ramazan bayramını kutladı.

Genel Başkanımız liderliğinde geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma programımızı Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Güvercinlik Şantiyesinde çalışan üyelerimizle sürdürdük.

Bayramlaşma programı öncesi üyelerimize, Yüksek Hakem Kurulundan çıkan BELKA A.Ş. yeni dönem Toplu İş Sözleşmemiz ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkanımız; “Sözleşmemiz iyi bir sonuçla neticelendi. Kazanılmış haklarımız hayırlı olsun ve uğurlu olsun” dedi.

TİS bilgilendirmesinden sonra üyelerimizle bayramlaşan Genel Başkanımız, daha sonra üyelerimizle sohbet etti ve sorularına cevap verdi.

Gerçekleştirdiğimiz programımıza; Genel Başkan Yardımcımız Murat Şimşek, Toplu İş Sözleşmesi Dairesi Başkanımız Mehmet Kılıç, Teşkilatlanma Uzmanımız Nurullah Akkaya ve İdari İşler Müdürümüz Siyasettin Tekin katıldı.