Genel Başkanımız Mustafa Toruntay, Bosna-Hersek’te hizmete açılan Saraybosna Sendikalar Evi Binası’nın açılış törenine katıldı.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Genel Başkanımız Mustafa Toruntay; “HAK-İŞ Konfederasyonumuzun Genel Başkanı Mahmut Arslan liderliğinde katılım sağladığımız Saraybosna Sendikalar Evi Binası’nın açılışında bulunmaktan memnunuz. Güzel bir bina yapılmış, bu binanın yapımında başta TİKA olmak üzere emeği geçenlere şahsım ve sendikam adına teşekkür ediyorum. İnşallah Bosnalı kardeşlerimizle ilişkilerimizi daha da ileriye götürecek ve güç birliği yaparak daha iyi işlere imza atacağız” dedi.

Açılış törenine HAK-İŞ Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin, HAK-İŞ Genel Sekreterimiz Dr. Osman Yıldız, MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın, Saraybosna Büyükelçisi Haldun Koç, Bosna Hersek Bağımsız Sendikalar Konfederasyonu Genel Başkanı İsmet Bayramovic, TİKA Genel Başkan Yardımcısı Birol Çetin, TİKA Saraybosna Koordinatörü Ömer Alimli katıldı.