21 Kasım 2012 tarihinde kurulan Öz Taşıma-İş Sendikamız, kurulduğu günden bu yana her türlü haksızlığa karşı kararlı bir duruş sergilemiş, Sendikamıza güvenen ve teveccüh gösterip üye olan işçi kardeşlerimizin hak menfaatlerini sonuna kadar korumuştur.

İmzaladığı Toplu İş Sözleşmeler ile de örnek olan Sendikamız, Taşımacılık İş Kolunun lideri konumuna gelerek, bu sektörde hakkın, adaletin, emeğin ve emekçinin güvencesi olmuştur. Sendikamız aynı zamanda, Türkiye’nin en büyük Konfederasyonlarından biri olan HAK-İŞ Konfederasyonumuzun bünyesinde yer alarak da gücüne güç katmaktadır. Sendikamızın bağlı bulunduğu HAK-İŞ Konfederasyonumuz, kendini her alanda ispat etmiştir ve kazanımlarıyla da Türk Sendikacılık Hayatına yön vermektedir.

HAK-İŞ Konfederasyonumuzun mutfağında yetişmiş biri olarak, HAK-İŞ ilke ve hedefleri ile bugünlere gelmenin ve bu büyük ailenin bir üyesi olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Her geçen gün büyüyen ailemize sunduğumuz yeni hizmetlerle birlikte, daha iyi ve güzel işlere imza atmayı diliyor, büyük ailemizin her bir ferdine saygılarımı sunuyorum.